0
WAŻNE - dotyczy wyboru formy zabezpieczenia w postaci PORĘCZENIA OSÓB FIZYCZNYCH!!
W ogłoszeniu z dnia 17.07.2020 r. dotyczącego konkursu na składanie wniosków o wsparcie finansowe w postaci dotacji, wsparcie pomostowe oraz składanie dokumentów dotyczących wniesienia zabezpieczenia do projektu, informujemy, że prawidłowa kwota dochodu dotycząca wyboru formy zabezpieczenia w postaci PORĘCZENIA OSÓB FIZYCZNYCH zgodnie z regulaminem projektu wynosi 3.000,00 zł NETTO.
 2172
KONKURS NA SKŁADANIE WNIOSKÓW O PRZYZNANIE WSPARCIA FINANSOWEGO W POSTACI DOTACJI, WSPARCIA POMOSTOWEGO ORAZ DOKUMENTY DOTYCZĄCE WNIESIENIA FORMY ZABEZPIECZENIA DO PROJEKTU DLA 1 i 2 GRUPY
Informacja dotycząca naboru przyjmowania wniosków o przyznanie wsparcia finansowego w postaci dotacji, wsparcia pomostowego oraz dokumentów dotyczących wniesienia formy zabezpieczenia do projektu dla 1 i 2 grupy szkoleniowej w ramach projektu „Drogowskaz na biznes 7”.
 205
REKRUTACJA MĘŻCZYZN DO GRUPY I - NABÓR ZAWIESZONY !
W związku z osiągnięciem wymaganego limitu zgłoszeń MĘŻCZYZN do kategorii:
 205
REKRUTACJA DO II GRUPY (OSOBY PRACUJĄCE) - NABÓR ZAMKNIĘTY !
W związku z osiągnięciem wymaganego limitu zgłoszeń do II GRUPY - OSOBY PRACUJĄCE, informujemy, iż nabór wniosków do tej grupy został ZAMKNIĘTY !!
 124
OBSŁUGA KLIENTÓW
Informujemy, że z dniem 15.06.2020 r. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „ATUT” otwiera biuro na bezpośrednią obsługę klientów. Prosimy o zapoznanie się z zasadami dotyczącymi obsługi i świadczenia usług.
 0
Biuro Nieczynne
Informujemy, że w dniu 12.06.2020 r. biuro Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "ATUT" będzie nieczynne.
 317
REKRUTACJA DO II GRUPY (OSOBY PRACUJĄCE) - 1 OSTATNIE MIEJSCE !
 8
WAŻNE !!! REKRUTACJA - SPOTKANIA Z DORADCAMI
W zakładce "REKRUTACJA - SPOTKANIA Z DORADCAMI" zamieściliśmy instrukcję obsługi w ramach spotkań z doradcami z wykorzystaniem platformy ClickMeeting oraz harmonogram. Kolejne harmonogramy będą zamieszczane w zakładce na bieżąco. Prosimy o zapoznanie się z informacjami.
 305
Zmiana treści załącznika nr 2 wraz z oświadczeniami (załącznik nr 3)
Poniżej informacja, co zostało zmienione w załączniku nr 2 do regulaminu projektu. Zaktualizowany załącznik nr 2 wraz z oświadczeniami (załącznik nr 3) są do pobrania w zakładce "REGULAMIN PROJEKTU". Aktualny wzór załącznika obowiązuje od dnia 25.04.2020 r.
 108
WESOŁYCH ŚWIĄT
 4
ANEKS do REGULAMINU PROJEKTU !
W zakładce "REGULAMIN PROJEKTU" zamieściliśmy ANEKS do regulaminu projektu, który reguluje formalnie możliwość składania dokumentów w formie e-mail.
 180
Zmiana treści załączników nr 5 oraz 14 do regulaminu projektu - dotyczy osób zatrudnionych na umowie krótkoterminowej lub w ramach umów cywilnoprawnych.
Poniżej informacja, co zostało zmienione w załącznikach nr 5 oraz 14 do regulaminu projektu. Zaktualizowane załączniki nr 5 oraz 14 są do pobrania w zakładce "REGULAMIN PROJEKTU".

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 - 2020.

Fundacja
Rozwoju
Przedsiębiorczości

14-100 Ostróda
ul. Jana III Sobieskiego 3c/57

+48 89 646 79 57
+48 500 314 515
sekretariat@atut.org.pl
Obserwuj nas na Facebooku